Diskusní téma: Kniha - Nic v životě není náhoda

Datum: 22.12.2016

Vložil: Miroslava

Titulek: krásná

Milá paní Beatriz,

nejde jinak, než vás pozdravit touto cestou a poděkovat.​​
Můj život je vlastně jedno velké díky, děkuji za vše i za to, co se zrovna nejeví moc hezky, ale je známo, že nic není náhoda, tak proto.
Před několika dny jsem se vypravila do knihkupectví pro nějakou knihu na hezkou pohodu, nevybrala jsem si ale nic. Tak jsem to vypustila a šla se hezky naladit do obchůdku Pokoj U lampy ve Frýdku.Úžasná energie, krásné zboží, milá prodavačka, kterou jsem musela obejmout a co ještě mne k sobě přitáhlo? Vaše kniha, otevřela jsem, netušila o čem je, ale to rukou psané věnování mne hned oslovilo a knihu si koupila. Uff, jedním dechem jsem ji přečetla a šla pro druhý díl. Děkuji, krása, cit a láska vaše je do ní vložena. Tak něžně jsem ji držela v rukou, neb jsem hned věděla, že ji budu darovat své dceři, která ráda čte, miluje koně, je ve věku, kdy už by mohla pochopit věci mezi nebem a zemí....Přeji si, aby ji oslovila jako mne, trošku nasměrovala, něco ji dala. Vše má svůj čas a u každého je to jinak a přesně tak, jak to má být, tak nelpím. Také se mi změnil život díky dvěma knihám, nezměnil, jen úhel pohledu se změnil.





Zpět na diskuzi